W ramach naszej serii, w której sprawdzamy jak działają szroty odwiedziliśmy jeden z większych szrotów samochodowych, który ma w swojej ofercie nie tylko auta, ale też motocykle, maszyny rolnicze (ciągniki), a nawet ciągniki siodłowe i naczepy. Można powiedzieć, że szrot Szczecin to placówka, do której można przyjechać jeżeli potrzebujemy jakiejkolwiek części do jakiegokolwiek pojazdu – niestety są tu tylko części używane.

Obsługa klienta na szrocie w Szczecinie.

Jesteśmy miło zaskoczeni oddaniem załogi szrotu – już przez telefon dowiedzieliśmy się, że czekają na nas na placu 3 różne kolory zderzaka do BMW, jaki zamówiliśmy. Był to pierwszy znak, że warto poświęcić czas na dojazd i skorzystać z usług szrotu. Po przyjeździe postanowiliśmy skorzystać na profesjonalizmie obsługi – Pan Janusz zrobił nam kawę i ugościł w warsztacie. Po wszystkim przeszliśmy do interesów – zderzaki BMW znajdowały się w niedużej odległości od biura, dlatego nie musieliśmy iść daleko. Warto również wspomnieć o tym, że od razu dostaliśmy dokładną wycenę – dowiedzieliśmy się ile zapłacimy za daną część. Z racji, że otrzymaliśmy 3 zderzaki do wyboru, dowiedzieliśmy się o mankamentach najtańszego z nich – był lekko zarysowany. Świetnie, że sprzedawca przyznał się do tego. Wzięliśmy najtańszy, ponieważ i tak miał być przemalowany.

Szrot Szczecin - takie są tam auta

Cena części na szrocie

Wiemy, jak ważna jest korzystna cena w wyborze części używanych ze szrotu. Dlatego porównaliśmy ceny na tym złomowisku z okolicznymi i okazało się, że wszędzie ceny są podobne. Z tego powodu, aby zaoszczędzić pieniądze, najlepiej jechać po części do szrotu, który jest najbliżej – to zapewni nam oszczędność na paliwie – przecież ceny i tak są wszędzie takie same. Niezależnie, czy to Szczecin, Poznań, czy Kotuń – jedź do szrotu, który jest najbliżej ciebie.

Kategorie: Porady

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *